MK PRO

W naszych wyspecjalizowanych oddziałach MK PRO znajdziesz systemy kominowe, akcesoria kominiarskie, fachowe doradztwo oraz usługę montażu stalowych i polipropylenowych systemów kominowych firmy MK Sp. z o.o. Wiele produktów znajduje się w magazynach, więc są one dostępne od ręki.

Pomożemy Ci:

• dopasować odpowiedni system kominowy do Twoich potrzeb

• zmodernizować istniejącą kotłownię i przewód kominowy

• sprzedamy i zapewnimy opiekę posprzedażową

• wykonamy usługę demontażu starej instalacji kominowej

• wykonamy usługę montażu nowej instalacji

U nas zawsze możesz liczyć na dobrą cenę i fachowe doradztwo. Przyjdź do nas, porozmawiaj z nami i dowiedz się więcej o rozwiązaniach kominowych dla Ciebie.

Sphering Group

Grupa Sphering jest pierwszoplanowym graczem na rynku systemów odprowadzania spalin, której zadaniem jest projektowanie, produkcja i dystrybucja nowatorskich, wysokiej jakości systemów kominowych i wentylacyjnych.

Firma stawia sobie za cel zapewnienie zdrowego, bezpiecznego i komfortowego klimatu w obiektach i budynkach mieszkalnych, handlowych jak i przemysłowych.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu firm wchodzących w skład Grupy Sphering, może ona prężnie rozwijać swoją działalność w Unii Europejskiej. Należą do niej takie marki, jak: Apros we Włoszech, Eurotip w Belgii, Joncoux i Lorflex we Francji, MK w Niemczech i Polsce oraz WeLab, będący głównym ośrodkiem innowacji. Na sukces Grupy pracuje ponad 600 pracowników, 5 zakładów produkcyjnych i 22 ośrodki dystrybucji. Grupa uzyskała w 2019 roku obrót wynoszący 85 milionów euro i jest gotowa na inwestycje w kolejne firmy, mogące rozwinąć Grupę.

Dziś, założona w 1919 roku Grupa Joncoux obchodzi 100-lecie istnienia . Jest to firma z rodzinnymi tradycjami, która obecnie pod zmienioną nazwą Sphering Group rozpoczyna kolejną ważną kartę historii na rynku kominowym i wentylacyjnym.

Niezmiennie od lat Grupa jest wierna swoim wartościom i uważna na Klientów i współpracowników, a dziś jest najlepszy moment na przyspieszenie tempa rozwoju oraz zadbanie o jeszcze lepszą jakość obsługi i produktów.

Yes we care

sphering-logo
purpose

Nasze główne wartości

W ciągu 100 lat wszystko uległo zmianie, z wyjątkiem naszych wartości

WIARYGODNY PARTNER

TROSZCZYMY SIĘ O LUDZI

Jesteśmy odpowiedzialni. Nasze relacje z Pracownikami, Klientami i Dostawcami są oparte na lojalności

WIODĄCA POZYCJA

Nasze standardy jakości są bardziej wymagające niż standardy w branży. Tworzymy innowacje, skutkujące realnym wdrożeniem produktu.

Zapewniamy jakość, bezpieczeństwo, trwałość i solidność naszych rozwiązań. Opowiadamy się za prawdziwymi korzyściami. Jesteśmy kilka kroków z przodu.

DŁUGOTERMINOWA PERSPEKTYWA Z RODZINNYMI TRADYCJAMI

JESTEŚMY TU I BĘDZIEMY
Reprezentujemy nowe stulecie innowacji, przystosowania i doskonałości dla przyszłych pokoleń.

Ciągle dostosowujemy się do rynku – 100 lat „ewolucji”. Długoterminowa perspektywa oznacza ciągły rozwój. Zyski są reinwestowane i traktowane jak paliwo, które pozwala się rozwijać.

NIE IDZIEMY DROGĄ NA SKRÓTY

Nie idziemy drogą na skróty w innowacjach, w dziedzinie bezpieczeństwa i jakości: nie godzimy się na półśrodki w spełnianiu standardów.

Nie idziemy na skróty w zapewnieniu jakości. Nie idziemy na skróty w rozwiązywaniu problemów. Nie idziemy na skróty w innowacjach. Nie idziemy na skróty w kwestii bezpieczeństwa i środowiska pracy.

LOKALNE PODEJŚCIE

WYPRODUKOWANO TUTAJ
Lokalnie podejmujemy decyzje, projektujemy i produkujemy, dzięki czemu lepiej dostosowujemy nasze produkty i usługi do rynku i zapewniamy ich większą dostępność.
 
Podejmujemy autonomiczne decyzje pod kątem potrzeb danego kraju. Oferujemy wysoką jakość usług. Produkujemy zgodnie ze standardami danego rynku. Mamy lokalne/indywidualne podejście– produkcja, projektowanie, podejmowanie decyzji w poszczególnych krajach i rynkach.
Mapa Grupy Sphering